Online Hizmetler Asagıdaki modüllerimizden çesitli konularda bilgi edinebilir ya da bizimle iletisime gecebilirsiniz.

Muhtarlık

Çardak Köyü Muhtarını tanımak ve hizmetlerini incelemek ister misiniz. Dilerseniz muhtarlık aracılığı ile köyümüze katkıda bile bulunabilirsiniz.

Tarım

Tarım ve bitki örtüsü hakkında bilgileri alacağınız bu servis hazırlık aşamasındadır. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Ulaşım

Ulaşım ve alternatif yollar haritası hazırlık aşamasındadır. Sabrınız için teşekkür ederiz.

İletişim Modülü

Sitemiz veya köyümüzle ile ilgili konularda bizimle ya da muhtarlıkla irtibat kurmak, katkı sağlamak ya da fikir alışverişinde bulunmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çardak Köyü Albümü-10

SELCUK-018

Köyümüzden çekilerek sitemize gönderilmiş resimlerden oluşan 10 numaralı albüm. İletişim modülünden sizde resim gönderebilirsiniz.


  Devamını oku

Çardak Köyü Albümü-9

S6305381

Köyümüzden çekilerek sitemize gönderilmiş resimlerden oluşan 9 numaralı albüm. İletişim modülünden sizde resim gönderebilirsiniz.


  Devamını oku

Çardak Köyü Albümü-8

S6305262

Köyümüzden çekilerek sitemize gönderilmiş resimlerden oluşan 8 numaralı albüm. İletişim modülünden sizde resim gönderebilirsiniz.


  Devamını oku

Site Hakkında

Çardak Köyü web sitesi gönüllü olarak başlatılmış ve 2008 yılından beri devam eden bir hizmettir. Site sahipliği ve dizaynı gibi tüm teknik konular Fikret oğlu Muhterem DEMİRAY tarafından yürütülmektedir. Bu site, 27 Şubat 2015 Cuma günü Hakkın rahmetine kavuşmuş olan Fikret DEMİRAYın hayratı olarak yayınına devam etmektedir. Ruhuna Fatiha... Allah hepinizden razı olsun.